Skelbikas.lt
Partneriai
Paskutinės paieškos frazės
Skelbimų paieška
Pradžia / Darbo skelbimai / Vairuotojai
pavežėjo darbas. Reikalavimai: - Pareigingumas - Sąžiningumas - Vairuotojo pažymėjimas B kategorijos Siūlome: - Naujus automobilius (Automatinė greičiu dėžė) - Lengva darba, nereikalaujančio taksi darbo patirties. (Planšetiniais kompiuteriais) - Lankstu darbo grafika -...
4 sv dirbam - 1 sv namie - 1400 e 6 sv diram - 2 sv namie - 2310 e 8 sv dirbam - 2 sv namie - 3360 e su masina is namu su masina i namus 1 vairuotojas - 1 masina pakaitiniu nera
Darbas su šaldytuvine puspriekabe maršrutu Lietuva-Lenkija-Latvija
Tolimųjų reisų vairuotojai
Darbo pobūdis: - Krovinių gabenimas Europoje (Vokietija-Prancūzija). Darbas kandecijomis: 6 sav.- darbo. 3 sav.- poilsio. Reikalingi 2 vairuotojai! Reikalavimai darbuotojui: - Analogiško darbo patirtis. Privalumai: - ADR pažymėjimas. Įmonė siūlo: - Visas...
1860 €
(6422.21 Lt)
Reikalingi vairuotojai darbui maršrutu Vokietija-Prancūzija-Beniliuksas su tentu kadencijomis.

Statistika
Viso skelbimų: 42871

El. p.: reklama@tipro.lt

tiPRO grupės dalis
tiPRO logotipas
Ši svetainė talpinama
serveriai.lt logotipas